English language
Pure studio

Salimpour technika pro orientální tanec

Seznámení s technikou a stylem výuky legendární tanečnice Suhaily Salimpour, jež je v mnoha ohledech průkopnicí moderní podoby orientálního tance. V každé lekci se zaměříme na jeden prvek, který procvičíme různě propojený s tanečními kroky, naučíme se potřebnou (ale nijak obsáhlou) terminologii a zakončíme krátkou kombinací. Salimpour technika rozvíjí váš taneční projev, nezávislost a kreativitu.

Lekce budou probíhat 1 x za 14 dní v termínech. 19.1.,  2.2., 16.2., 2.3., 16.3.

POZOR přesun posledního termínu na 23.3.!!!

Cena jedné lekce je 250,- Kč a nevztahují se na tento kurz a lekce slevy a nahrazovaní z ostatních kurzů. 

Taneční kurz povede Lenka (Afsana).

Lenka studuje orientální tanec již 10 let a poslední 4 roky se velice intenzivně vzdělává u své mentorky Suhaily Salimpour. Za tuto krátkou dobu dosáhla v Salimpour škole vysokého oceněnní Suhaila Salimpour dancer level 3 a nyní se připravuje pro postup na další úroveň. Své zkušenosti se Salimpour stylem výuky nadšeně šíří dále, protože je to systém, kde má každá studentka šanci na úspěch a pokrok. 
Lenka je svědomitou, energickou a pozitivní lektorkou a na jejích lekcích si nejen dobře zatančíte, ale především načerpáte motivaci a chuť stále se zlepšovat. 

http://raqsfreak.blogspot.cz/2015/07/salimpour-school-aneb-proc-tak-zeru.html
 

 

 

Styl

Každá lekce má délku 60-90 min! Délka lekce je nastavena tak, abychom stihli protažení celého těla, měli čas na techniku tance, taneční kombinace i závěrečné protažení a relaxaci.

Shrnutí

Pro koho Mix
Styl Orientální tanec
Čas pátek 18:15 - 19:45
První lekce 19.1.2018
Počet lekcí 12
Lektor Lenka Adámková
Kde Oranžový sál SLUNCE - Studio PURE
Štěpánská 45, Praha 1
Cena kurzu 1250,- Kč
Zapsat se