English language
Pure studio

M: Jóga pro začátečníky

Jóga pro začátečníky je ideální pro ty, kteří se chtějí s jógou seznámit, pro věčné začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí zopakovat základy jógy. V průběhu lekce si s námi můžete procvičit jednotlivé ásany, vědomě zapracujete s dechem a nepřijdete ani o relaxační část cvičení. Spojení těchto prvků tvoří harmonický celek. 

Tento kurz je určen pro klienty, kteří si zakoupí PERMANENTKU a pro klienty s kartou MULTISPORT. Pokud chcete chodit na tento kurz, přihlaste se přes rezervační systém. O přijetí do kurzu je každý účastník předem vyrozuměn. 

Pokročilost kurzu

Na začátku kurzu proběhne důkladné opakování všech prvků a poté jejich rozvíjení. Také nás čekají nás nové prvky a variace.

Tanec pro zdraví a radost!

Styl

Nejste si jisti, zda vás zrovna ten či onen styl jógy bude bavit, zvládnete ho, máte na něj dnes náladu? Nejsou u jednotlivých stylů lekce po čase nudné a navzájem si podobné? Někde možná ano, u nás rozhodně ne. V rámci kurzu "volná jóga pro všechny" proplujeme na vlně dechu různými styly v různé rychlosti a hlavně každý se v něm najde - jednotlivé pozice přizpůsobíme možnostem každému zvlášť. Nic není povinné, hlavně že nás to baví! :-)

Shrnutí

Pro koho Začátečnice+Začátečnice 2
Styl Volná jóga pro všechny
Čas úterý 19:15 - 20:15
První lekce 31.3.2020
Počet lekcí 12
Lektor Olga Jandová
Kde Sál ZEMĚ - Studio PURE
Štěpánská 45, Praha 1
Cena kurzu 2100,- Kč
Zapsat se