Český jazyk
Pure studio

Summer, bellydance, yoga :)

Bellydance and yoga

Orientální tanec jako vyjáření ženskosti a krásy pohybem. Formujte svou postavu a posilujte svaly bříška, zad a pánve. Zjemněte své pohyby a zlepšete držení těla. 

Na léto pro Vás máme pestrou nabídku kurzů. 

Pro začátečníky s Týnou v Pondělí nebo ve čtvrtek nebo s Aini ve středu. 
Pro mírně pokročilé v pondělí s Iris nebo Janičkou a ve čtvrtek v elegantním stylu se Satine. 
Své shimmy, akcenty a umění drumsola zlepšíte ve středu s Aini. 
Tančit pro uvolnění a pro zdravá záda mlžete každé úterý s Ivčou. Středně pokročilí si přijdou na své v úterý s Ivčou a ve čtvrtek na vyloženě drilovací lekci s Eglal.
Pro pokročilé je tu kurz Balet Orientu se Satine. 
Znovu také otevíráme kurz Letní mix s Eglal, kde bude každá lekce speciální ;)

http://www.eglal.cz/cs/nase-kurzy-podle-dnu 

Letní OTEVŘENÁ PERMANENTKA! U letních lekcí je každá hodina jedinečná, lekce na sebe nenavazují jako v klasických kurzech a každá lekce je zaměřená na něco jiného. Když odjedete na dovolenou a budete chybět, nebudete potom tápat. Permanentka má 11 lekcí, je “klouzavá” -  můžete ji použít na všechny lekce v rozvrhu.

Máme pro Vás připravené i lekce JÓGY! Přijďte se uvolnit, a protáhnout své tělo, získat vnitřní sílu, harmonii naučit se správně dýchat a relaxovat. 

Doporučujeme registraci předem. Lekce se konají v MALÝCH skupinách a zaměřujeme se na INDIVIDUÁLNÍ přístup!  Je možné chodit ale i najednotlivé lekce a s kartou MULTISPORT.

Začátečníkům doporučujeme jemnější styly jógy: Flow hatha jóga, Jemná relax jóga, Fit jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda a pevné bříško...

Včasná registrace Vám zaručuje, že se daný kurz bude konat, zároveň je tím Vaše místo plně rezervováno, můžete využívat klientských členských slev a nahrazovat si lekce na jiných hodinách.